Promocje i Konkursy

Przygotowaliśmy bogatą paletę rabatów:

 • „NOWY ROK SZKOLNY”

  Say it right with Us, z nami każdy mówi poprawnie. Szkoła języków obcych Say it to wysoka jakość oraz skuteczność nauczania. Starannie dobrani i wykwalifikowani lektorzy przygotują dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do wszystkich rodzajów egzaminów. Sala pełna bajkowych postaci, wprowadzi w świat języków obcych najmłodszych słuchaczy już od 2 roku życia. Szkoła z powodzeniem prowadzi szkolenia dla firm, również w zakresie języka specjalistycznego. Say it kładzie nacisk na konwersacje, przez co nauka staje się przyjemna, a jej efekty są zadowalające. Małe grupy oraz przyjazne, nowoczesne sale i indywidualne podejście do słuchacza sprawiają że Say it jest najchętniej wybieraną szkołą w Brodnicy Szkoła oferuje naukę najbardziej popularnych języków takich jak angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski oraz język włoski. Say it oferuje również naukę z native speakerem, który oprócz konwersacji, czuwa nad poprawnością wymowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły przy ul. Przykop 57 w Brodnicy. Wysoka jakość nauczania jest luksusem, u nas stała się standardem.

  • „NAUKA JĘZYKA WŁOSKIEGO” - Zapisz się na dwa języki (w tym język włoski) a na jeden z nich otrzymasz 10% rabatu. Szczegóły 660 020 980. Ilość miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY!!!
  • „friends and family” - przyprowadź członka rodziny lub znajomego, a otrzymasz 10% rabatu na zajęcia grupowe w naszej szkole! Promocja nie łączy się z innymi i jest ważna przy płatnościach z góry za cały rok.
  • Bezpłatne testy sprawdzające poziom biegłości wybranego języka
  • Bezpłatne konsultacje dla słuchaczy naszej szkoły

   

   

   

   

 
Say it
ul. Przykop 57/1
87-300 Brodnica
tel. 660 020 980
e-mail: biuro@sayit.net.pl